Moja Joga
Joga dla zdrowiaAgnieszka Gutral

Od ponad 13 lat regularnie praktykuje jogę pod kierunkiem Macieja Siudyły, Swami Saradanandy, Swamiego Atmaramanandy i Swamiego Anantanandy.
W 2010 r. uko
ńczyła certyfikowany Międzynarodowy Kurs dla Nauczycieli Jogi Szkoły Sivanandy (TTC), a w 2011 kurs zaawansowany (ATTC).
Od 11 lat praktykuje tak
że medytacje. Swoje pasje realizuje jako uczestnik odosobnień medytacyjnych, warsztatów i kursów w Polsce i Japonii.
Od kilku lat prowadzi warsztaty jogi i medytacji w swoim o
środku Fuji-san i poza nim m. in. podczas trójmiejskich edycji Progressteronu Rozwojowego Festiwalu dla Kobiet Dojrzewalni Róż.Kontakt:
Ośrodek Edukacji Prozdrowotnej Fuji-san
Gdańsk, Matejki 1/2 a
tel. 58 345 3213
mob. 601 64 99 84
Ewa KochanowskaEwa Kaian Kochanowska

Od 18 lat ćwiczy jogę według szkoły Swamiego Sivanandy oraz medytuje pod kierunkiem mistrza zen Jakusho Kwonga Roshiego. Prowadzi zajęcia relaksacyjnej jogi oraz Mindful jogi.

Jest nauczycielem Mindfulness certyfikowanym w Institute for Mindfulness-Based Approaches IMA. Prowadzi warsztaty redukcji stresu oraz uważnej jogi Metodą Redukcji Stresu Opartej na Uważności – Mindfulness-Based Stress Reduction MBSR, którą opracował prof. Jon Kabat-Zinn.

Twórczyni projektu i założycielka Kliniki Stresu – ośrodka edukacji prozdrowotnej i aktywnego uczenia się jak wykorzystywać własne zasoby do poprawy zdrowia i samopoczucia.

W wolnych chwilach lubię podróżowanie do ciepłych krajów, nurkowanie, ale także lubię gotować według pięciu przemian dla moich przyjaciół. W niedzielne poranki biegam po plaży, co sprawia mi wiele radości.

Kontakt:
Klinika Stresu
tel. 691 355 400
ewa(et)klinikastresu.com.pl
Iwona Kubale


Jogę praktykuje od ponad 13 lat pod kierunkiem Swamiego Karmayogi Saraswati (indywidualny tok nauczania), Swami Saradanandy i Macieja Siudyły.
Ukończyła certyfikowany Międzynarodowy Kurs dla Nauczycieli Jogi Szkoły Sivanandy (TTC).

Pasjonatka zdrowego stylu życia, wegetarianka gotująca według zasad kuchni makrobiotycznej. W kręgu jej zainteresowań znajdują się także radiestezja i feng shui.


Kontakt:
tel. 513 855 264


 


AniaAnna Kubow

Certyfikowany Nauczyciel Jogi, swój dyplom uzyskała w The International Sivananda Yoga Vedanta Centre.
Od ponad 17 lat ćwiczy, doświadcza i propaguje jogę.


Kontakt:
tel. 530 931 631
 


Ewa Porowska Ananda
 
Absolwentka psychologii, miłośniczka języka francuskiego i tej kultury, kocha góry zarówno latem, jak i zimą. Oprócz tego jej pasją jest joga, którą chce się dzielić i przekazywać dalej ucząc innych. Interesuje ją związek praktykowania jogi z ogólnie rozumianym dobrostanem psychicznym oraz postrzeganie wpływu jogi z punktu widzenia psychologicznego.
Ukończyła Międzynarodowy Kurs Jogi Sivanandy (TTC) w 2010 roku; nadane imię - Ananda (Szczęście).

Kontakt:
tel. 509 923 234
ewa.joga@wp.pl


Basia PrzygodaBasia Przygoda

Z wykształcenia jest terapeutą zajęciowym, a z zamiłowania nauczycielem jogi od 10 lat. Prowadzi regularne zajęcia dla dorosłych i dzieci. Organizuje warsztaty weekendowe i wakacyjne. Uczy także ajurwedycznego masażu stopami.
Swoją przygodę z jogą zaczynała od szkoły Iyengara, przeszła przez Ashtanga jogę i Sivananda jogę, ale dopiero kiedy posmakowała starożytnej tantry kaula, poczuła się jak w domu.
W Indiach była dwa razy, spędziła tam 9 miesięcy. Pod koniec stycznia wróciła z kolejnego pobytu w aszramie Tantra Kaula Jogi, na południu Goa. Dzięki tantrze poczuła wolność, miłość i akceptację wszystkich aspektów życia. Z wdzięcznością wspomina wspaniałych nauczycieli Bhagavana Shri Shanamukha Anantha Natha i Ma Kristinę Baird oraz ich unikalne nauczanie, którym z wielką radością dzieli się teraz z uczniami.
Czasami też pisze wiersze i bajki dla dzieci, maluje, także na jedwabiu.Kontakt:
Szkoła Dobrego Ruchu - Joga
szkoladobregoruchu@gmail.com
tel. 515 256 034
Poszukaj i polub na Facebooku: Szkoła Dobrego Ruchu - JOGA


 


Maciej Siudyła

Praktykuje jogę od ponad 20 lat. Uczył się pod kierunkiem Jurka Jaguckiego, Swami Saradanandy i wielu innych nauczycieli.
Jest uznanym wieloletnim instruktorem jogi według zasad szkoły Swamiego Sivanandy.
Prowadzi zajęcia jogi z elementami pranayamy i relaksacji.
Współpracuje z Kliniką Stresu w Gdańsku, Ośrodkiem Edukacji Prozdrowotnej Fujisan oraz krakowską filią ośrodka Sivananda Yoga Vedanta Centrum.

Sam o sobie mówi: Praktykuję asany gdy tylko mam czas. Próbuję przekazać swoje doświadczenia innym.

Kontakt:
tel. 604 663 212
maciejsiu@wp.plSzymon CerankaSzymon Ceranka

Od kilkunastu lat praktykuje jogę według szkół Iyengara, Sivanandy i Vinyasa Flow. Lubi góry i rower. Czasem medytuje.
Certyfikowany Nauczyciel Jogi Szkoły Sivanandy.

Kontakt:
tel. 608 834 472
cerankas@gmail.com

  

Copyright 2011 - 2015. Moja Joga. Wszelkie prawa zastrzeżone.