Moja Joga
Joga dla zdrowia
Wyprawa z joga i mindfulness do Nepalu
Joga i Mindfulness w Toskanii
Joga i Mindfulness w Dworku pod Bocianim Gniazdem
Joga w Hiszpanii - Północna Katalonia
Joga na Kaszubach
Joga w Hiszpanii - Andaluzja
Joga na nartach

Zapraszamy do spędzenia weekendu z jogą z elementami Mindfulness – Uważnością – w malowniczym miejscu na Kaszubach na skraju Puszczy Darżlubskiej.

6 – 8 czerwca 2014

Dworek pod Bocianim Gniazdem w Brudzewie k. Pucka

 

Warsztaty przeznaczone są dla osób początkujących i praktykujących, obejmują ćwiczenia asan i ćwiczenia oddechowe (pranayama) oraz elementy technik Mindfulness w formie medytacji z oddechem i medytacji w ruchu.

 

Zajęcia prowadzą Maciej Siudyła – wieloletni instruktor jogi Sivanandy oraz Ewa Kaian Kochanowska - nauczycielka Mindfulness.

 

Trzy powody, dla których warto wybrać się na warsztaty jogi i Mindfulness:

  • wsparcie w radzeniu sobie z nieustającą zmianą w życiu – być może potrzebujesz czasu na pobycie ze sobą i z tym, co wokół się wydarza, zauważenie na co masz wpływ, a co musisz pozostawić własnemu biegowi;
  • zadbanie o swoje ciało – rozluźnianie, łagodne rozciąganie, wzmacnianie, badanie granic i nowych możliwości ciała ze spokojem i uwagą;
  • zrelaksowanie się i pełne odstresowanie w spokojnej, miłej atmosferze, wśród sympatycznych osób, na łonie natury, bez pośpiechu, bez napięcia, bez spraw, które „musisz zrobić natychmiast”.

 

Opłata: 320 zł za całość pobytu (nocleg, wyżywienie wegetariańskie, zajęcia jogi i Mindfulness). Zakwaterowanie w wygodnych pokojach 2-3 osobowych z łazienkami.

Dojazd we własnym zakresie, można zabrać się samochodem z innymi uczestnikami.

Zgłoszenia: ewa(et)klinikastresu.com.pl lub tel. 691 355 400

Prosimy zgłoszenie mailowe lub telefoniczne potwierdzone wpłatą zaliczki w wysokości 100 złotych. Pozostała kwota płatna na miejscu.

Nr konta: HATHA YOGA 33 1140 2004 0000 3302 3342 9055

 

UWAGA: Prosimy o zabranie ze sobą maty i koca do ćwiczeń oraz poduszki do medytacji, jeżeli posiadasz.

 

adres: http://www.podbocianami.agrowakacje.pl/

 

Dojazd: z Gdyni drogą 216 kierunek Władysławowo. W Celbowie tuż za stacją BP skręć w lewo. Dalej przez wieś, mijasz po prawej plac zabaw, aż do ostrego łuku w prawo. Przed ceglaną kapliczką skręć w lewo, polna droga zaprowadzi cię obok domu sołtysa (po prawej) i do płotu z topolami, za którymi skręcisz w prawo, gdy zobaczysz bramę wjedź do Dworku Pod Bocianim Gniazdem.


Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniały czas razem! Fotki znajdziesz w naszej Galerii lub na facebooku: https://www.facebook.com/KlinikaRedukcjiStresu

Copyright 2011 - 2015. Moja Joga. Wszelkie prawa zastrzeżone.