Moja Joga
Joga dla zdrowia
Wyprawa z joga i mindfulness do Nepalu
Joga i Mindfulness w Toskanii
Joga i Mindfulness w Dworku pod Bocianim Gniazdem
Joga w Hiszpanii - Północna Katalonia
Joga na Kaszubach
Joga w Hiszpanii - Andaluzja
Joga na nartach

Zapraszamy na zimowe wakacje we włoskich Dolomitach!

Marmolada, the Queen of the Dolomites

24 – 31 marca 2012

 

Zapraszamy do skorzystania z ciepłego włoskiego słońca, wspaniałych tras narciarskich Dolomiti Superski oraz włoskiej kuchni, czyli relaksu i wypoczynku w bardzo atrakcyjnym rejonie włoskich Dolomitów, w wygodnym kameralnym hotelu. W programie szkolenie narciarskie oraz łagodne ćwiczenia jogi.

Nastaw się na przyjemność i rekreację w miłym towarzystwie.

 

Szkolenie narciarskie dostosowane do poziomu zaawansowania uczestników w grupach 6-10 osobowych po 2,5 godziny dziennie przez 6 dni. Możliwe rozpoczęcie szkolenia dla całkowicie początkujących! (należy wcześniej zgłosić)

Uwaga: Prosimy o szybkie zgłaszanie się! Decyzja do 10 grudnia 2011 r. gwarantuje udział w wyjeździe.

 
Jako instruktor PZN szkolę na wszystkich poziomach zaawansowania od 4 lat. Narty to moja pasja „od kołyski”. Zjeżdżam, biegam, ścigam się i wspinam się na nartach. Latem uprawiam żeglarstwo oraz kolarstwo. Od niedawna ćwiczę jogę – Jakub Gołębiewski.

 

Zajęcia jogi prowadzi Ewa Kochanowska instruktor jogi Sivanandy oraz Mindful jogi. Zajęcia jogi dla wszystkich, również tych, którzy regularnie nie ćwiczą, obejmują poranne łagodne ćwiczenia rozciągająco-wzmacniające oraz popołudniowe ćwiczenia relaksacyjne i oddechowe.

 

Ramowy program dnia:

●       łagodna joga poranna na dobry początek, przygotowująca do narciarskiego wysiłku

●       śniadanie

●       wyjazd na stok (dojazd i powrót bezpłatnym skibusem)

●       6 godzin pobytu na śniegu (2,5 godz. zajęć z instruktorem + jazda dowolna)

●       joga odprężająca po wysiłku na stoku

●       obiado-kolacja

●       możliwość skorzystania z sauny i centrum SPA (w cenie)

 

Cena i płatności:

  • 1850 PLN obejmuje zakwaterowanie z wyżywieniem w hotelu (śniadania, obiado-kolacje, możliwość wyboru dań wegetariańskich) oraz szkolenie narciarskie i zajęcia jogi. Prosimy o rezerwację i wpłatę 850 zł do 10 grudnia, pozostałe 1000 zł do 10 marca. Nr konta: Jakub Gołębiewski 43 1090 1102 0000 0000 1002 5734. (kwoty w PLN wyliczone na podstawie obecnego kursu, w przypadku dużej zmiany kursu w marcu 2012, możliwa korekta drugiej płatności)
  •  €185 skipass 6-dniowy, płatne na miejscu

 

Hotel dla gości oferuje centrum wellness, parking, WiFi, skibus do wyciagów i ogrzewane pomieszczenia na sprzęt narciarski.

 

Dojazd we własnym zakresie. Dokładny adres: Via Marmolada – 32020 Rocca Pietore (BL), Italia. Warto rozważyć możliwość wspólnej podróży samochodem z innymi uczestnikami lub wykupu autokuszetki na trasie Berlin-Bozen - w tym przypadku można jeździć na nartach jeden lub dwa dni dłużej.

 

Uwaga rodzice!

W tygodniu, na który jedziemy dzieci podlegają specjalnej ofercie - nawet 0€ za pobyt i skipass!! W zależności od wieku, zgodnie z ofertą http://www.dolomitisuperski.com/en-US/dolomitiSuperKids-135EN.html

 

Zapisy i dodatkowe informacje:

Ewa tel. 691 355 400, ewa@klinikastresu.com.pl

Kuba tel. 601 841 358, kubago@abs.umk.pl

 

Copyright 2011 - 2015. Moja Joga. Wszelkie prawa zastrzeżone.